Nowość! Morwa Biała Forte + Berberyna

9 kwietnia 2021
Morwa Biała Forte z linii Zioła w tabletkach została wzbogacona o Berberyne, która wspiera zdrowie wątroby i metabolizm glukozy.
Nowość! Morwa Biała Forte + Berberyna

Berberys nazywany również kwaśniecem lub kwaśnicą pospolitą jest krzewem należącym do rodziny berberysowatych, która liczy około 450 gatunków. Obecnie występuje on głównie w Afryce, Ameryce, Europie i Azji. W naszym kraju spotkać można wyłącznie dziko rosnący berberys zwyczajny. Ich główną zaletą jest piękny i niepowtarzalny wygląd, dzięki czemu często sadzone są w przydomowych ogrodach oraz miejskich parkach. Urzekające są zarówno ich kwiaty, jak i owoce, które nie opadają, aż do późnej zimy. Ponadto roślina ta ceniona jest ze względu na swoje właściwości, które znane są od tysięcy lat. 

Połączenie Morwy białej i berberyny:

Wyciąg z liści morwy białej przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie, wspomaga prawidłową produkcję insuliny oraz korzystnie wpływa na rozkład polisacharydów. Berberys wspiera zdrowie wątroby, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego.