Miksuj z #2KC

12 marca 2021
Szukasz przepisu na swój ulubiony drink, a może chcesz zaskoczyć bliskich i przygotować dla nich coś specjalnego? 2KC przychodzi z pomocą!
Miksuj z #2KC


Nie dość, że pokażemy Ci jak przygotować oryginalne napoje wyskokowe, pozwolimy także, aby kolejny dzień upłynął w takiej samej euforii jak poprzedzający go wieczór!
Z dniem 8 marca, marka 2KC wkroczyła na YouTube z serią filmów drinkowych! Na pierwszy ogień poszedł bardzo popularny „babski” Sex On The Beach. Koktajl jest znany i uwielbiany na całym świecie. W każdym kolejnym miesiącu będą pojawiały się nowe filmy z przepisami na popularne koktajle i ciekawostkami dotyczącymi każdego trunku. Dzięki projektowi 2KC, każdy będzie mógł przygotować drinki w domowym zaciszu i zaskoczyć swoich gości ciekawym napojem alkoholowym, bez efektu kaca kolejnego dnia! Profesjonalni barmani przedstawią przepisy na koktajle oraz zaprezentują sztukę barmańską. Seria pozwala poznać także produkty 2KC, a jeden z filmów zawiera autorski przepis na drink z udziałem napoju 2KC DRINK. Suplement diety 2KC DRINK idealnie pasuje do drinków i tworzy wspaniałe kompozycje koktajli z użyciem dowolnego alkoholu, a skutkiem ubocznym zabawy z 2KC Drink może być tylko BRAK KACA!
W playliście MIKSUJ Z #2KC każdy znajdzie coś dla siebie! W filmach znajdziemy sposób koktajle od słodkich, kolorowych drinków, po wyszukane męskie trunki! Profesjonaliści pokażą krok po kroku jak wykonać pokazowy napój, a Ty dzięki temu możesz zaprezentować nowe imponujące umiejętności barmańskie wśród swoich znajomych!
Miksuj z 2KC - #DOZOBACZENIAPRZYBARZE !