COLFARM Diamentem Forbes’a 2016

28 kwietnia 2016
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. dołączyły do grona Laureatów prestiżowego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, zajmując 1 miejsce w grupie finansowej 50-250 mln PLN w województwie podkarpackim.
COLFARM Diamentem Forbes’a 2016

W ogólnopolskim rankingu, opracowanym już po raz dziewiąty, znajdują się firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość, z uwzględnieniem kategorii małych (5 – 50 mln zł), średnich (50 – 250 mln zł) oraz dużych przedsiębiorstw (powyżej 250 mln zł).

Postępowanie kwalifikacyjne do Rankingu obejmowało uzyskanie pozytywnego ratingu wiarygodności, będącego wypadkową wskaźnika rentowności, wysokiej płynności bieżącej i nie zalegania z płatnościami. Firmy ubiegające się o wyróżnienie zobowiązane były również wykazać swój dodatni wyniki finansowy oraz wartość kapitałów własnych, a także przejść weryfikację w Krajowym Rejestrze Długów.

COLFARM otrzymał tytuł Diamentu Forbes’a za rok 2016 w kategorii średnich przedsiębiorstw, z przychodami na poziomie od 50 do 250 mln zł, zajmując 1 miejsce na liście regionalnej oraz 6 miejsce na liście ogólnokrajowej.

Uroczysta Gala wręczenia wyróżnień Diamenty Forbesa 2016 odbyła się 26 kwietnia w Rzeszowie. Zobacz relację z wydarzenia.